I-V 9:00-17:00
+370 655 22004

Buskų medelynas, Babtai

Kontaktai
Buskų medelynas, Babtai
Įmonės/ūkio kodas: 4287962
Kauno g. 13-2, Babtai
LT-54334
Kauno r. sav.
Lietuva
Telefonai: +37060563946
+37061658928

Susisiekti el. paštu

http://www.buskumedelynas.lt
Įmonės/ūkio puslapis

Apie ūkį/įmonę
Kiekvienais metais išauginame apie 70 veislių sodinukų. Didžiausią dėmesį skiriame lietuviškoms veislėms, sukurtoms sodininkystės institute, Babtuose, nes jos labiausiai prisitaikiusios prie mūsų šalies agroklimatinių sąlygų. Atrenkant veisles dauginimui , šalia gero derliaus ir vaisių kokybės ypač svarbu augalų ištvermingumas žiemą bei atsparumas pagrindinėms ligoms. Augintojams rekomenduojame rajonuotas mūsų šalyje sodoaugalų veisles, asortimentą nuolat papildome naujomis veislėmis, sukurtomis Lietuvoje beikaimyninėse užsienio šalyse (Latvijoje, Lenkijoje, Rusijoje), nepamirštame ir žmonių pamėgtų senoviškų veislių.

Didelį dėmesį mes skiriame sodinukų kokybei ir sveikatingumui. Fitosanitarinę kontrolę medelyne sistemingai vykdo Valstybinė Augalininkystės tarnyba, esame atestuoti dauginamosios medžiagos tiekėjai, o tai užtikrina veislės atitikimą ir sveiką sodinamąją medžiagą.“

Savo išaugintais vaismedžių ir uogakrūmių sodinukais prekiaujame visoje Lietuvoje : mugėse, turgavietėse ir iš namų. Kviečiame Jus apsilankyti Kauno, Vilniaus, Klaipėdos ir kitų Lietuvos miestų sodininkų mugėse, derliaus šventėse. Norime, kad mūsų medelyne sau mielą ir reikalingą augalą rastų kiekvienas sodo mylėtojas, didelės sodybos ir mažyčio sodelio šeimininkas.

www.buskumedelynas.lt
Informacija atnaujinta: 2016.03.09


Dalyvio skelbimai
Skelbimų nėra
Raktažodžiai: sodinukai, avietes, slyvos, vysnios, vaismedziai