I-V 9:00-17:00
+370 655 22004

Ekologinis Martinėlių ūkis

Kontaktai
Ekologinis Martinėlių ūkis
Įmonės/ūkio kodas:
Levaniškių 2 k.
Širvintų r. sav.
Lietuva
Telefonai: +37068756671

Susisiekti el. paštu

http://Facebook.com/martineliuukis
Įmonės/ūkio puslapis

Apie ūkį/įmonę
Auginame ir parduodame mėsinius Hailendų veislės galvijus, ekologišką jautieną.

Ūkis yra įsikūręs Širvintų rajone, Levaniškių 2 kaime. Veiklą pradėjome 1996 m., ekologiškai ūkininkaujame nuo 2006 m., o nuo 2014 m. savo ūkinę veiklą grindžiame biologiniais - dinaminiais principais. 2006 metais įsigijome pirmuosius Hailendų veislės galvijus ir šiuo metu žaliuose ūkio laukuose jau ganosi virš 100 raguočių.

Mums labai svarbi užaugintų maisto produktų kokybė ir gamtosauga, todėl nenustojame atsinaujinti ir sekti naujausias tvaraus ūkininkavimo tendencijas.

Hailendų galvijai yra kilę iš kalvotų Škotijos aukštumų. Per ilgus metus prisitaikė prie atšiauriausių sąlygų. Nedidelis, tačiau tvirtas kūno sudėjimas, ramus būdas, ištvermė, ilgaamžiškumas - tai tik kelios savybės, darančios šią veislę išskirtine.
Pagal auginimo technologijas ir brendimą ši veislė yra ekstensyvi. Telyčios pirmąsyk veršiuojasi 40 mėnesių. Buliai ūkyje ganosi laisvai, tinkamas skerdimo amžius 30-36 mėnesių, o svoris skerdžiant 650-850 kilogramų.

Mėsa vertinama dėl savo išskirtinio skonio ir maistinių savybių, turinti labai mažą riebalų ir cholesterolio kiekį.
Jos kokybę įtakoja ir tai, jog galvijai ūkio pievose ganosi laisvai, šeriami tik ūkyje užaugintais pašarais (šienu, šienainiu ir traiškytais javais).

Mūsų siūlomuose jautienos rinkiniuose yra kumpio, sprandinės, nugarinės arba antrekoto, mentės, kotletinės mėsos (guliašinės), šonkauliukų, maltos mėsos. Papildomai galima užsisakyti kitokių pjausnių, kaulų sriubai, jautienos taukų. Rinkinio kaina 9€/kg. Mėsa brandinama ne mažiau 20 dienų sausuoju brandinimu, todėl mėsytė tampa minkštesnė, lengviau virškinama, o jos skonis tampa dar ryškesnis.
Mėsa ir kita ūkio produkcija yra ekologiška, turinti visus sertifikatus. Skerdžiame ekologiškai sertifikuotoje skerdykloje.
Yra galimybė užsisakyti didesnį kiekį. Mėsa būtų išpjaustoma ir suvaakumuojama pagal Jūsų pageidavimus. Galime išrašyti PVM sąskaitą faktūrą. Priimami išankstiniai užsakymai.
Informacija atnaujinta: 2017.08.01


Dalyvio skelbimai
Skelbimų nėra